Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz
TOPlist
Akce


Beseda s Jiřím Kolbabou
Beseda s Jiřím Kolbabou

Beseda, přednáška, exkurze
Kdy: 30.11.2023
Čas: 19:00
Kde: Vsetín, DŮM KULTURY VSETÍN
Beskydy
Vsetín

S JIŘÍM KOLBABOU ODHALÍME POKLADY VÝCHODNÍ AFRIKY

Český cestovatel, fotograf a spisovatel Jiří Kolbaba opět zavítá se svým vyprávěním do vsetínského Domu kultury. Tentokrát budeme společně objevovat tajemství zemí východní Afriky – Keni, Tanzanie, Zanzibaru a dalších. Do cestovatelských zážitků Jiřího Kolbaby se budete moci zaposlouchat ve čtvrtek 30. listopadu od 19 hodin ve Velkém sále Domu kultury.

Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších koutů světa. Odtud přiváží textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává v rámci veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tematické fotovýstavy o krásách světa. Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Populární jsou zejména cestovatelovy besedy a promítání, stejně jako častá vystoupení v online médiích. Známý je jeho dlouholetý pořad na Rádiu Impuls. V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů, je také viceprezidentem Českého klubu cestovatelů. „Jiří Kolbaba jezdí do Vsetína každý rok již bezmála 10 let. Vždy na podzim přiveze atraktivní podívanou i vyprávění o kousku země, který sám procestoval,“ dodává dramaturgyně Domu kultury Eva Hennelová.

Vydejme se společně s oblíbeným Jiřím Kolbabou na objevnou cestu do oblasti, která od nepaměti láká největší dobrodruhy planety. Setkáme se s místními domorodci, ale hlavně se zástupci přitažlivé i obávané fauny. Spatřit zblízka exotické africké šelmy je pro mnohé splněným snem.

Vstupenky jsou v předprodeji na www.dkvsetin.cz a na pokladně kina Vatra.


Jakub Hekl
www.dkvsetin.cz


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz