SOLNÁ JESKYNĚ V BRNĚ

Negarantovaná informace
Adresa:Palackého třída 105, Brno - Královo Pole (1. poschodí )
Telefon:+420 549 249 363
Email:info@solnejeskyne.cz
WWW:http://www.solnejeskyne.cz
Pro detail klikni
Zobrazení na mapě

Solná jeskyně je jednou z originálních metod využití soli z Mrtvého moře. Velmi oblíbené a populární jsou v Rusku a Polsku, odkud přijeli odborníci postavit naši jeskyni. Její vnitřní stěny jsou postaveny ze solných cihliček, které neobsahují žádná pojiva. Sůl se nachází i na podlaze. Nejkrásnější zážitkem jsou umělé solné krápníky na stropě jeskyně. To vše dotváří iluzi skutečné jeskyně.

Jeskyně je vybavena podlahovým vytápěním, ventilací, klimatizací a systémem barevných světel. Tím vším zaručujeme klientům komfort při samotné relaxaci. Solná jeskyně nám po celý rok nabízí být moři co nejblíže. Ventilační systém , který vhání vzduch i přes solné stěny, zabezpečuje v jeskyni zionizované ovzduší. Při teplotě 20 – 23 st. C a vhodné relativní vlhkosti se toto ovzduší obohacuje o minerály, které se v mořské soli nacházejí.

V jeskyni je unikátní mikroklima vyznačující se absolutní bakteriální čistotou a vzduchem, který je díky soli z Mrtvého moře obohacen o minerály a stopové prvky, které mají příznivý vliv na psychiku, zdraví dětí i dospělých.

Jeskyně je určena pro max. 10 osob. Každá relaxace začíná vždy v celou hodinu. Prosíme o příchod 10 minut před začátkem relaxace. Klient ulehá oblečený s návleky na obuv. Relaxační kůra probíhá 45 minut na pohodlných lehátkách při zvuku hudby, která napomáhá relaxaci a uvolnění.

Zlepšení Vašeho zdraví a nálady může být viditelné již po několika návštěvách. Odborníci v Polsku, kde jsou tyto jeskyně velmi oblíbeny již několik let říkají, že jedna relaxační kůra v solné jeskyni může nahradit 2 – 3 dny pobytu u moře.

Cena je od 140 Kč za osobu a jednu relaxační kůru (45 min.). Různé slevy i skupinové, více viz webové stránky.