Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz
TOPlist
Akce


Ve ski areálu Razula se zasněžuje
Ve ski areálu Razula se zasněžuje
Kdy: 25.11.2023
Kde: Velké Karlovice, SKI AREÁL RAZULA VELKÉ KARLOVICE
Beskydy
Velké Karlovice

Od středeční noci 22. listopadu pokryl první sníh ze sněžných děl sjezdovku Horal ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. První přírodní sníh letos dorazil před čtyřmi dny, v loňském roce proběhlo zasněžování o tři dny dříve.
„Noční teploty se dostaly na mínus 4 stupně a mohli jsme tak sněhová děla ihned spustit a pokračovat i ráno, se zasněžováním chceme pokračovat také o víkendu. Sezonu bychom rádi zahájili od 15.12., kdy očekáváme první lyžařské kurzy pro školáky z regionu, navíc se na lyžování těší i hosté vánočních a silvestrovských pobytů“, řekl šéf Ski areálu Razula Lukáš Hajko.

Sjezdovka Razula, která je také součástí Resortu Valachy v provozu nebude, mohou ji ale využít skialpinisté, stejně jako v minulé sezoně. Na rodinné sjezdovce Horal jsou soustředěny veškeré doprovodné služby včetně lyžařské školy nebo snowtubing, využívají ji především rodiny s dětmi nebo začátečníci. V rámci zimních pobytů Resort Valachy poskytne ubytovaným hostům slevu 20% na skipasy Skiregionu Valašsko, který zahrnuje lyžování v šesti předních skiareálech Beskyd a Valašska včetně Bílé nebo Kohútky.
V ceně pobytů bude opět i volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény. „Aktuálně probíhá prodej zimních pobytů, už se začínají plnit termíny hlavně v době brněnských a zlínských jarních prázdnin. Zájem se vždy zvyšuje s příchodem zimního počasí. Aktuálně máme ještě volná i místa na vánoční pobyty, termíny od 26.12. do Silvestra jsou prakticky vyprodané v hotelu Horal, k dispozici jsou ještě pokoje ve Spa hotelu Lanterna,“ doplnil Tomáš Blabla, generální ředitel Resortu Valachy.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz