Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod

mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: Česká Republika - všechny kategorie

Region
Zaměření
Typ
Střední Morava Haná, Západočeské lázně a Krušné hory západ, Krkonoše, Praha hl.m., České středohoří a Žatecko, Vysočina, Jizerské hory a Frýdlantsko, Slovácko a Bílé Karpaty, Šumava, Brno a okolí, Český ráj, Beskydy, Hradecko a Podzvičínsko, Střední Čechy jihovýchod, Střední Čechy severovýchod Polabí

Ubytování - Česká Republika - všechny kategorie

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

AREÁL ČESKOSLOVENSKÉHO OPEVNĚNÍ ŠATOVZnojmo a Podyjí
Šatov
Kapacita bez přistýlek: Areál zahrnuje dva pěchotní sruby MJ – S 3 „Zahrada“, který je zpřístupněný pro veřejnost a MJ – ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM STÁLÉHO LEHKÉHO OPEVNĚNÍ DOBŠICEZnojmo a Podyjí
Dobšice
Kapacita bez přistýlek: Muzeum se nachází v objektu Lehkého opevnění z let 1936-1938. Typ objektu je E1. Rekonstruční práce ..., v ceně od (osoba/noc)

PAMÁTNÉ MÍSTO PARTYZÁNSKÝCH ODBOJŮ A BUNKR NA MORÁVCEBeskydy
Moravskoslezský kraj
Kapacita bez přistýlek: Zbytky bunkru se nachází na Malém Travném v katastru obce Morávka. Zemní bunkr už není původní stavbou ..., v ceně od (osoba/noc)

VOJENSKÉ OPEVNĚNÍ "LICHNOVSKÉ ŠANCE" Hrubý a Nízký Jeseník
Horní Benešov
Kapacita bez přistýlek: V Horním Benešově u města Bruntál, na tzv. Mlýnském poli, kóta 559. Je opevnění považováno za opevnění ..., v ceně od (osoba/noc)

AREÁL ČESKOSLOVENSKÉHO OPEVNĚNÍ VRANOV NAD DYJÍZnojmo a Podyjí
Vranov nad Dyjí
Kapacita bez přistýlek: Pevnostní muzeum Vranov je tvořeno dvěma objekty lehkého opevnění vz. 37 a navazující naučnou ztezku ..., v ceně od (osoba/noc)

AREÁL ČS. OPEVNĚNÍ HLUČÍN - DARKOVIČKYOstravsko, Opavsko a poodří
Hlučín
Kapacita bez přistýlek: Jedná se o významnou vojensko-technickou památku. Pevnostní areál je dnes evropsky vysoce ceněnou ..., v ceně od (osoba/noc)

AREÁL POHRANIČNÍHO OPEVNĚNÍ U SLAVONICJižní Čechy
Slavonice
Kapacita bez přistýlek: Československé pohraniční opevnění bylo budováno v letech 1935 - 1938 ve dvou liniích. První linie ..., v ceně od (osoba/noc)

BUNKR DOLNÍ BEZDĚKOVStřední Čechy ~ západ
Bratronice
Kapacita bez přistýlek: Objekt typu A-200 je umístěný v zemním tělese komunikace u Dolního Bezděkova nedaleko Kladna. Touto ..., v ceně od (osoba/noc)

BUNKR NA HRÁZI VE ZNOJMĚZnojmo a Podyjí
Znojmo
Kapacita bez přistýlek: Bunkr "Na Hrázi" A 160 - Muzeum opevnění Znojmo se nachází na konci stejnojmenné ulice Na Hrázi, ..., v ceně od (osoba/noc)

BUNKR NA KOČIČÁKU U BLATNAKrušné hory a podkrušnohoří
Blatno
Kapacita bez přistýlek: Areál československého opevnění z let 1936-1938 "Na Kočičáku" u Chomutova. objekty lehkého opevnění ..., v ceně od (osoba/noc)

DĚLOSTŘELECKÁ POZOROVATELNA K-S12B – UTRŽENÝ U ÚSTÍ NAD ORLICÍOrlické hory a podhůří
Ústí nad Orlicí
Kapacita bez přistýlek: Objekt samostatné dělostřelecké pozorovatelny je částí předválečného opevnění. Je součástí Králické ..., v ceně od (osoba/noc)

DĚLOSTŘELECKÁ TVRZ BOUDA KRÁLÍKYOrlické hory a podhůří
Těchonín
Kapacita bez přistýlek: Tvrz Bouda představuje nejzachovalejší stavbu svého druhu na území ČR – dělostřeleckou tvrz z let ..., v ceně od (osoba/noc)

DĚLOSTŘELECKÁ TVRZ HŮRKA KRÁLÍKYOrlické hory a podhůří
Králíky
Kapacita bez přistýlek: Tvrz Hůrka představuje jeden z pilířů čs. opevnění z let 1935-1938. Je tvořena mohutnými bojovými ..., v ceně od (osoba/noc)

HORNÍ SEDLO U HRÁDKU NAD NISOU – OPEVNĚNÍ VZ. 37Lužické hory a Liberecko
Hrádek nad Nisou
Kapacita bez přistýlek: Cesta přes Horní Sedlo byla využívána i ve válečných dobách.V roce 1766 zde Prusové zřídili šance ..., v ceně od (osoba/noc)

KLAMOVA HUŤ U BLANSKAMoravský kras a Blansko
Blansko
Kapacita bez přistýlek: Poslední zachovaná huť železáren z 19. století.Byla založena r. 1855 a nazvána podle Augusty Salmové, ..., v ceně od (osoba/noc)

KŘÍŽOVÝ BUK U CHŘIBSKÉ - OPEVNĚNÍ VZ. 37České Švýcarsko a Šluknovsko
Chřibská
Kapacita bez přistýlek: Silnice z Chřibské do České Kamenice vždy sloužila k nástupu cizích vojsk ze Saska do Čech. Toho ..., v ceně od (osoba/noc)

LEHKÉ OPEVNĚNÍ MEZI RASPENAVOU A OLDŘICHOVEM V HÁJÍCHLužické hory a Liberecko
Oldřichov v Hájích
Kapacita bez přistýlek: Při jízdě po silnici z Oldřichova v Hájích do Raspenavy překonáváte nejvyšší vrchol silnice v Oldřichovském ..., v ceně od (osoba/noc)

MALÁ PEVNOST TEREZÍN (NKP)České středohoří a Žatecko
Terezín
Kapacita bez přistýlek: Malá pevnost byla zbudována společně s celým areálem na konci 18. století. Nachází se na pravém ..., v ceně od (osoba/noc)

MINIMUZEUM ČESKOSLOVENSKÉHO OPEVNĚNÍ 1935–1938 OLBRAMOVICEZnojmo a Podyjí
Olbramovice
Kapacita bez přistýlek: Minimuzeum československého opevnění 1935–1938 se zabývá opevněním Československa ze 30. let dvacátého ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEM ČS. OPEVNĚNÍ - DĚLOSTŘELECKÁ TVRZ BOUDAOrlické hory a podhůří
Těchonín
Kapacita bez přistýlek: Tvrz Bouda je největším muzeem československého opevnění na území České republiky. Tvrz tvoří pět ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM ČESKOSLOVENSKÉ OPEVNĚNÍ SLUPZnojmo a Podyjí
Slup
Kapacita bez přistýlek: Pevnůstku typu A-160 z úseku 7/III, která stojí nedaleko obce Slup u Jaroslavic, zrekonstruoval ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM ČS. OPEVNĚNÍ PĚCHOTNÍ SRUB K-S 14 "U CIHELNY" KRÁLÍKYOrlické hory a podhůří
Králíky
Kapacita bez přistýlek: Pevnost K-S 14 "U Cihelny" byla zpřístupněna a postupně rekonstruována od roku 1998. Patří mezi ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM OPEVNĚNÍ ČESKOSLOVENSKA U KŘÍŽOVÉHO BUKUČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Chřibská
Kapacita bez přistýlek: Silnice z České Kamenice do Chřibské překračuje nedaleko u Křížového Buku linii lehkého opevnění ..., v ceně od (osoba/noc)

OBJEKT TĚŽKÉHO OPEVNĚNÍ MO-S-5 "NA TRATI"Ostravsko, Opavsko a poodří
Bohumín
Kapacita bez přistýlek: Objekt tvoří dvě pevnosti po obou stranách kolejí spojené podzemní chodbou. Jde o jedinou stavbu ..., v ceně od (osoba/noc)

OPEVNĚNÍ U DOLSKÉHO MLÝNAČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Jetřichovice
Kapacita bez přistýlek: V romantickém údolí říčky Kamenice můžeme nedaleko ruin Dolského mlýna narazit na objekt, který ..., v ceně od (osoba/noc)

OPEVNĚNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH - SMĚDAVAJizerské hory a Frýdlantsko
Hejnice
Kapacita bez přistýlek: Není snad milovník Jizerských hor, který by neprošel cestou ze Smědavy mezi Smědavskou horou a Jizerou ..., v ceně od (osoba/noc)

PAMÁTNÍK BITVY U KOLÍNAStřední Čechy ~ jihovýchod
Křečhoř
Kapacita bez přistýlek: Nedaleko Kolína, poblíž obce Křečhoř, došlo k jednomu z největších a nejkrvavějších střetnutí sedmileté ..., v ceně od (osoba/noc)

PAMÁTNÍK OBRÁNCŮ U DOLNÍ SVĚTLÉLužické hory a Liberecko
Mařenice
Kapacita bez přistýlek: Přímo na státní hranici se Spolkovou republikou Německo, při silnici z Dolní Světlé do Sasského ..., v ceně od (osoba/noc)

PĚCHOTNÍ SRUBY A DĚLOSTŘELECKÉ TVRZE U OBCE KRÁLÍKY V ORLICKÝCH HORÁCHOrlické hory a podhůří
Králíky
Kapacita bez přistýlek: MUZEUM ČS. OPEVNĚNÍ PĚCHOTNÍ SRUB K-S 14 "U CIHELNY" KRÁLÍKY DĚLOSTŘELECKÁ TVRZ BOUDA KRÁLÍKY ..., v ceně od (osoba/noc)

PEVNOST JOSEFOV V JAROMĚŘIKladské pomezí
Jaroměř
Kapacita bez přistýlek: Navštivte barokní pevnost Josefov na soutoku řek Metuje, Úpy a Labe. Nechte se unést zpět do historie, ..., v ceně od (osoba/noc)

ŠANCE U HRADČAN A PROVODÍNAMáchův kraj
Provodín
Kapacita bez přistýlek: Vydáme-li se po zelené turistické trase z obce Hradčany, v bývalém vojenském újezdu Ralsko, směrem ..., v ceně od (osoba/noc)

SKANZEN ČESKOSLOVENSKÉHO OPEVNĚNÍ 1938 – SRBSKÁ KAMENICEČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Srbská Kamenice
Kapacita bez přistýlek: Na konci obce Srbská Kamenice směrem na Všemily je zrestaurován jeden objekt lehkého opevnění číslo ..., v ceně od (osoba/noc)

VOJENSKÉ OPEVNĚNÍ A TVRZ HANIČKA U ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCHOrlické hory a podhůří
Rokytnice v Orlických horách
Kapacita bez přistýlek: Vojenské opevnění se nachází nedaleko Rokytnice v Orlických horách . Objekty tvrze patří k nejzachovalejším ..., v ceně od (osoba/noc)

VOJENSKÝ SKANZEN SMEČNOStřední Čechy ~ západ
Smečno
Kapacita bez přistýlek: Vojenský skanzen ve Smečně zahrnuje objekt lehkého opevnění vzor 37/B2-80z - jeden z mála zachovaných ..., v ceně od (osoba/noc)

Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz