Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Výstava s názvem Mateřství a jiné malé světy od Martiny Trchové
Výstava s názvem Mateřství a jiné malé světy od Martiny Trchové

Výstava
Kdy: 03.05.2019, do: 02.06.2019
Kde: Vsetín, VSETÍN
Beskydy
Vsetín

Známá písničkářka a zpěvačka Martina Trchová představí ve Vsetíně svou výtvarnou tvorbu

Výstava s názvem Mateřství a jiné malé světy nechá nahlédnout do jedné z mnoha uměleckých rovin Martiny Trchové v Galerii Stará radnice od 3. května do 2. června.

Do obrazů vkládá svou poetickou duši a křehké vidění světa, a to všechno ve spojení s talentem a pokorou vytváří mimořádně působivá díla. Proniknout do světa Martininých obrazů je snadné, vystoupit z něj nelehké…

Písničkářka Martina Trchová je držitelkou ceny Anděl v kategorii Folk za album Holobyt, které natočila v roce 2016 se svým triem. Vedle tria v poslední době Martina vystupuje také ve dvojici s brněnskou písničkářkou Lucií Krpalovou, známou také pod přezdívkou Prune, se kterou společně zakoncertují po vernisáži (17.00 hodin) 3. května v 18.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Uměleckých talentů má však Martina vícero. Je také autorkou cestopisné knihy Deníky z Ladakhu, při svých cestách nefotí, ale maluje, a tak vznikají nádherné deníky z cest. Věnuje se výtvarnému umění, což je v současné době asi nejvíce ceněná umělecká poloha Martiny Trchové. a společně s Adamem Kubátem vystupuje také s programem písní Zuzany Navarové – citlivě a s pokorou.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz